background
Call us! Zadzwoń!
+48 5333 69 669

Szybkie zapytanie

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Źródło tłumaczenia (z):

Cel tłumaczenia (na):

Załącznik:

Wiadomość:

Biuro Tłumaczeń Abacus Translators

Abacus Translators jest międzynarodowym biurem tłumaczeń, dostarczające usługi ręcznych tłumaczeń i lokalizacji dla tekstów, oprogramowania i stron internetowych z i na ponad 100 języków. Tłumaczenia są wykonywane przez profesjonalnych tłumaczy native speakerów i nigdy za pomocą programów do tłumaczenia automatycznego.

Jako wynik naszego modelu najlepszych praktyk działania naszymi partnerami obecnie są różne znane firmy mieszczące się w Europie, Australii, Azji, USA, Kanadzie i Ameryce Południowej. Wykonujemy również tłumaczenia dla urzędów państwowych i instytucji.

Codzienne projekty tłumaczeniowe składają się z: broszur, katalogów, regulaminów pracy, umów, listów, materiałów marketingowych, stron internetowych dokumentów medycznych i innych.

To co odróżnia nas od innych biur to posiadanie międzynarodowej struktury i doświadczenie w wspieraniu projektów dużej skali poprzez nasze biura z siedzibami w Polsce, Australii, Estonii i USA oraz światowa sieć profesjonalnych tłumaczy, która obejmuje cały świat. Nasze biuro w Warszawie zostało założone w celu wydajniejszej obsługi klientów z Polski i Europy Środkowej oraz wspierania tłumaczeń wymaganych dla importu i eksportu dla zagranicznych firm i urzędów państwowych prowadzących interesy w Polsce.

Od krótkoterminowych projektów dla małych firm do wieloletnich zleceń tłumaczeniowych dla urzędów państwowych i światowych firmy Biuro Tłumaczeń Abacus Translators oferuje wysokiej jakości najbardziej opłacalne rozwiązania tłumaczeniowe.

Background