background
Call us! Zadzwoń!
+48 5333 69 669

Szybkie zapytanie

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Źródło tłumaczenia (z):

Cel tłumaczenia (na):

Załącznik:

Wiadomość:

Kontakt

European Office - Poland

Al. Jerozolimskie 135/136
02-304 Warszawa
Poland

Email: info@abacustranslators.com
Phone: +48 5333 69 669

Location of Poland

Biuro w Europie – Warszawa, Polska

Nasze biuro w Polsce mieści się Warszawie, stolicy Polski z szacowaną liczbą mieszkańców 1,7 miliona z z dużą aglomeracją 2,6 miliona mieszkańców, co czyni Warszawę 9. z najbardziej popularnych stolic europejskich. W Unii Europejskiej jest uznawana jako jedno z najbardziej żywotnych miast w Europie Środkowej. Dzisiaj Warszawa jest uznawana za światowe miasto, główny cel turystyczny i znaczący węzeł kulturalny, polityczny i ekonomiczny. Gospodarka Warszawy składająca się z wielu gałęzi odznacza się FMCG produkcją, obróbką metalu, produkcją elementów elektronicznych i stalowych oraz przetwarzaniem żywności.

Australijskie biuro – Melbourne, Australia

Nasze australijskie biuro mieści się w Melbourne, stolicy i najpopularniejszym mieście australijskiego stanu Victoria i drugim z najpopularniejszych miast w Australii, z liczną ludności 4,3 miliona. Melbourne jest wysoko oceniane pod względem edukacji, służby zdrowia, badań i rozwoju, sportu i turystyki, dzięki czemu jest najżywotniejszym miastem na świecie od pięciu lat w rubryce dla roku 2015 Economist Intelligence Unit. Jest to wiodące centrum finansowe w regionie Azji i Pacyfiku i jest na 30 miejscu w Indeksie Światowego Centrum Finansów.

Biuro w Europie – Tartu, Estonia

Nasze biuro w Estonii mieści się w centrum miasta Tartu, które jest uznawane za intelektualno-kulturalny węzeł Estonii, ponieważ mieści się tu najstarszy i najsłynniejszy uniwersytet w Estonii, Uniwersytet Tartu, który jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Europie Północnej. Wiele przedsiębiorstw teleinformatycznych i inne zaawansowane technicznie firmy ma swoje siedziby w Tartu, włącznie ze Skype, który ma swoje biuro w Tartu. Uniwersytet jest jednym z największych pracodawców, co wyjaśnia proporcjonalnie dużą ilość wysoko wykwalifikowanych pracowników takich jak pracownicy naukowo-badawczy, profesorowie i doktorzy.

Background