background
Call us! Helista nüüd!
(+372) 5396 7772

Pakkumuse nõudmine

Nimi:

E-post:

Telefon:

Lähtekeel:


Sihtkeel:

Lisa fail:

Lisainfo:

Hollandi keele tõlketeenused

Hollandi keel on läänegermaani keel, mida kõneleb emakeelena üle 22 miljoni ning teise keelena üle 5 miljoni inimese. Enamik selle emakeelena kõnelejatest elab Hollandis, Belgias ja Surinames ning väiksemad kõnelejate rühmad on Prantsusmaa, Saksamaa ja mitmete endiste Hollandi kolooniate osades. Hollandi keel on lähedane teiste läänegermaani (nt inglise, läänefriisi ja saksa keele) ja ka põhjagermaani keeltega.

Hollandi keel on afrikaani keele ja mitmete kreooli keelte, millest enamik on praeguseks välja surnud, algkeel. Hollandi Keele Liit koordineerib Hollandi, Flandria ja Suriname võimude tegevust keeleasjades, keelepoliitikas, keeleõppes ja kirjanduses. Hollandi keel on ka mitmete rahvusvaheliste organisatsioonide nagu Euroopa Liit ja Lõuna-Ameerika Riikide Liit ametlikuks keeleks.

Hollandil on jõukas ja avatud majandus ning see on välismaiste otseinvesteeringute ligitõmbamise poolest jätkuvalt üks Euroopa juhtivamaid riike.

Meie hollandi keele tõlkijad saavad pakkuda Teile hollandi keele tõlketeenuseid, mis maksimeerivad Teie rahvusvahelisi äristrateegiaid.

Kohese hinnapakkumuse saamiseks saatke meile e-kiri aadressile info@abacustranslators.com.

Tagasi tõlkekeelte juurde
Background