background
Call us! Helista nüüd!
(+372) 5396 7772

Pakkumuse nõudmine

Nimi:

E-post:

Telefon:

Lähtekeel:


Sihtkeel:

Lisa fail:

Lisainfo:

Inglise keele tõlketeenused

Inglise keel on läänegermaani keel, mis kujunes välja Inglismaal ning koosneb mitmest 6. sajandi norra päritolu vallutajate kohalikest keeltest, millele lisandus tugev prantsuse keele mõju 1066. aasta normannide vallutuse järel. Inglise keel levis üle maailma seoses Briti kolonialismi tõusuga, Briti saartest Austraaliasse, Kanadasse, Indiasse, Lõuna-Aafrikasse, Uus-Meremaale, Ameerika Ühendriikidesse ning mujalegi.

Kuna inglise keelt kõneldakse nii laialdaselt, on seda sageli kutsutud maailmakeeleks ehk kaasaja lingua franca’ks, ning kuigi see keel pole enamikus riikides riigikeeleks, õpetatakse seda siiski praegu kõige sagedamini võõrkeelena. Mõned lingvistid arvavad, et see keel pole enam emakeelena inglise keele kõnelejate ainuõiguslik kultuuriomand, vaid see on pigem keel, mis kogub kasvades endasse terve maailma kultuuri omadusi. Rahvusvahelise kokkuleppe järgi on see ametlikuks keeleks õhu- ja meresuhtlustes. Inglise keel on Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ning paljude teiste rahvusvaheliste organisatsioonide ametlikuks keeleks.

Inglise keel on kolmas kõige laialdasemalt emakeelena kõneldav keel maailmas pärast mandariini-hiina ja hispaania keelt. Seda õpitakse palju teise keelena ning kasutatakse Euroopa Liidu ametliku keelena. Meie inglise keele tõlkijad pakuvad Teile inglise keele tõlketeenuseid, mis võivad olla ülioluliseks suhtlusvahendiks Teie ettevõtte jaoks.

Kohese hinnapakkumuse saamiseks saatke meile e-kiri aadressile info@abacustranslators.com.

Tagasi tõlkekeelte juurde
Background