background
Call us! Helista nüüd!
(+372) 5396 7772

Pakkumuse nõudmine

Nimi:

E-post:

Telefon:

Lähtekeel:


Sihtkeel:

Lisa fail:

Lisainfo:

Itaalia keele tõlketeenused

Itaalia keel on romaani keel, mida kõneleb emakeelena umbes 70 miljonit inimest Itaalias, San Marinos ning Šveitsi, Horvaatia, Sloveenia ja Prantsusmaa osades. Lisaks kõneleb seda mitteemakeelena ka veel 120 kuni 150 miljonit inimest. Enamik selle emakeelena kõnelejatest on sünnipäraselt nii itaalia tavakeele kui ka piirkondlike variantide kakskeelsed kõnelejad.

Itaalia keelt ja selle dialekte kasutavad laialdaselt Itaalia immigrandid ja nende paljud järeltulijad Lääne-Euroopas, Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Austraalias ja Ladina-Ameerikas (eriti Uruguais, Brasiilias, Argentiinas ja Venetsueelas). Itaalia keel on kolmas kõige sagedamini kõneldav keel Austraalias, kus seda kõneleb kodus 1,9% elanikkonnast.

Itaalias on väga kõrged elustandardid ja kõrge nominaalne SKT elaniku kohta. Itaalia on praeguse Euroopa Liidu üks asutajariikidest ning eurotsooni liikmesriik. Need asjaolud koos itaalia keele tähtsusega mitmetes riikides üle maailma näitavad, et meie itaalia keele tõlkijad pakuvad Teile itaalia keele tõlketeenuseid, mis võivad olla oluliseks osaks Teie äristrateegiates.

Kohese hinnapakkumuse saamiseks saatke meile e-kiri aadressile info@abacustranslators.com.

Tagasi tõlkekeelte juurde
Background