background
Call us! Helista nüüd!
(+372) 5396 7772

Pakkumuse nõudmine

Nimi:

E-post:

Telefon:

Lähtekeel:


Sihtkeel:

Lisa fail:

Lisainfo:

Portugali keele tõlketeenused

Portugali keel on romaani keel, mis levis üle maailma 15. ja 16. sajanditel, kui Portugal rajas koloniaalimpeeriumi, mis hõlmas Brasiiliat Lõuna-Ameerikas, Goad ning teisi India osi, Aomenit Hiinas, Timorit Kagu-Aasias ning viit Aafrika riiki (Roheneemesaari, Guinea-Bissaud, São Tomé ja Prínciped, Angolat ning Mosambiiki).

Üle 260 miljoni kõnelejaga portugali keel on maailma viies kõige enam kõneldav keel, lõunapoolkera kõige laialdasemalt kõneldav keel ning läänemaailma kolmas kõige enam kõneldav keel. Lisaks Brasiiliale ja Portugalile kasutatakse seda nii Angolas, Roheneemesaartel, Guinea-Bissaus, Aomenis, Mosambiigis, São Tomé ja Príncipes, Ida-Timoris ning Ekvatoriaal-Guineas kui ka Portugali endistel India aladel ning väikestes kogukondades, mis olid Portugali impeeriumi osad. See on ametlikuks keeleks Euroopa Liidus (EL), Aafrika Liidus, Ameerika Riikide Organisatsioonis ja Ladina Liidus.

Portugali keel on riigikeeleks üheksas riigis ning umbes poole Lõuna-Ameerika elanikkonna keeleks. Portugali ja hispaania keel on kõige kiiremini kasvavad Euroopa keeled pärast inglise keelt ning vastavalt UNESCO hinnangutele on portugali keelel suurim potentsiaal kasvada rahvusvaheliseks keeleks Lõuna-Aafrikas ja Lõuna-Ameerikas. Portugali keelt kõnelevates Aafrika riikides on 2050. aastaks oodata kokku 83 miljonit elanikku. Samaks aastaks on portugali keelt kõnelevates riikides inimesi kokku 335 miljonit.

Meie portugali keele tõlketeenused saavad tagada, et Teie sõnumit mõistetakse kõikides portugali keelt kõnelevates kultuurides üle maailma.

Kohese hinnapakkumuse saamiseks saatke meile e-kiri aadressile info@abacustranslators.com.

Tagasi tõlkekeelte juurde
Background