background
Call us! Helista nüüd!
(+372) 5396 7772

Pakkumuse nõudmine

Nimi:

E-post:

Telefon:

Lähtekeel:


Sihtkeel:

Lisa fail:

Lisainfo:

Vene keele tõlketeenused

Vene keel on geograafiliselt kõige laiemalt levinud Euraasia keel, kõige laialdasemalt kõneldav slaavi keel ning suurim emakeel Euroopas. Vene keelt kõneldakse eelkõige Venemaal, Valgevenes, Ukrainas, Kasahstanis ja Kõrgõzstanis, mitte riigikeelena, kuid laialdaselt kõneldava keelena Ukrainas, Lätis ja Eestis ning vähesemal määral ka teistes riikides, mis olid kunagi NSVLi liitvabariigid.

Vene keel on Venemaa Föderatsiooni 150 miljoni kodaniku emakeeleks. See on üks kuuest Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ametlikust keelest ning koos inglise, hiina, hindi ja hispaania keelega suureks maailmakeeleks. Vene keel jääb endiste Nõukogude riikide mitteametlikuks lingua franca'ks, olles kogu Kaukasuse ja Kesk-Aasia asendamatuks suhtlusvahendiks.

Suured vene keelt kõnelevad kogukonnad asuvad ka Põhja-Ameerikas, eriti suurtes USA ja Kanada linnakeskustes nagu New Yorgi linn, Philadelphia, Boston, Los Angeles, Nashville, San Francisco, Seattle, Spokane, Toronto, Baltimore, Miami, Chicago ja Denver. Vene keel on 700 000 Ameerika Ühendriikides elava inimese kodukeeleks. Märkimisväärsed vene keele kõnelejate rühmad on ka Lääne-Euroopas, moodustades kokku kolm miljonit inimest. Ka Austraalias on suur vene keelt kõnelev kogukond, kes elab Melbourne'is ja Sydneys.

Meie vene keele tõlkijad saavad Teile pakkuda vene keele tõlketeenuseid, mis on nii täpsed kui ka sobivad vene keelt kõneleva ala jaoks ja/või lugejale, kellega Teie ettevõte kavatseb tulevikus suhelda.

Kohese hinnapakkumuse saamiseks saatke meile e-kiri aadressile info@abacustranslators.com.

Tagasi tõlkekeelte juurde
Background