background
Call us! Helista nüüd!
(+372) 5396 7772

Pakkumuse nõudmine

Nimi:

E-post:

Telefon:

Lähtekeel:


Sihtkeel:

Lisa fail:

Lisainfo:

Korrektuur & toimetamine

Abacus Translators kasutab kogenud ja täpsete korrektorite ning toimetajate meeskonda. Palkame ainult lingviste, kes on keele, mida nad korrigeerivad, emakeelena kõnelejad, mis tagab vigadeta dokumendid.

Iga projekti jaoks määratud korrektor on vastava valdkonna spetsialist, mis garanteerib kõikide näpu- ja grammatiliste vigade parandamise, vale sõnakasutuse tuvastamise ja parandamise ning kõikide valdkonnaspetsiifiliste ja tehniliste terminite kontrollimise.

Võib-olla olete kirjutanud või tõlkinud dokumendi ise ning soovite, et seda korrigeeriks mõni meie kogenud lingvistidest. Võtke meiega ühendust täiendava info saamiseks ning võime Teile vajadusel saata tasuta hinnapakkumuse.

Transkribeerimine

Transkribeerimine on teenus, mis muudab kõne (kas vahetu või lindistatud) kirjalikuks või elektrooniliseks tekstidokumendiks.

Meie transkribeerijatel on vähemalt viieaastane kogemus, ekspertteadmised nendes valdkondades, milles nad töötavad, ning nad transkribeerivad ainult oma emakeelde. Nad on spetsialiseerunud teostama mis tahes suulise keele allika vigadeta kirjalikke transkriptsioone.

Kui Teil on transkribeerimiseks lühike vestlus, keeruline kohtuistung või koguni terve konverents, siis meie transkribeerimise meeskond on saadaval 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas, et alustada Teie transkriptsiooni projektiga. Võtke meiega ühendust tasuta hinnapakkumuse saamiseks!

Audio-allikmaterjalid, mida transkribeerime:

  • DVD
  • CD
  • video-, audiokassetid ja -lindid
  • MP3
  • taskuhäälingud
  • Wav
  • Mpeg
Ning palju muud!

Reklaamtekstide koostamine

Reklaamtekstide koostamine on sõnade kasutus, et reklaamida inimest, ettevõtet, arvamust või ideed, sellel eesmärgil, et aidata lugejal teatud viisil tegutseda.

Meie reklaamtekstide koostajad loovad kõiki tüüpi dokumente, alustades infolehtedest ja esileheartiklitest ning lõpetades juhtumianalüüside ja brošüüridega.

Kui Teil on uus toode, lahendus või teenus, mida reklaamida, siis saame kirjutada pressiteate, mis aitab Teil jõuda oma soovitud lugejateni. Meie reklaamtekstide koostajad võimaldavad Teil jõuda tõhusalt uute klientideni kogu maailmas kultuurispetsiifilises kirjaviisis, mis reklaamib edukalt Teie ettevõtet, tooteid ja teenuseid.

Background