background
Call us! Helista nüüd!
(+372) 5396 7772

Pakkumuse nõudmine

Nimi:

E-post:

Telefon:

Lähtekeel:


Sihtkeel:

Lisa fail:

Lisainfo:

Hispaania keele tõlketeenused

Tänapäeva ettevõtted ei saa eirata hispaania keele kõnelejate turu potentsiaali, sest hispaania keel on praegu kolmas kõige laialdasemalt kõneldav keel maailmas ning 24 riigi riigikeeleks. Üle 500 miljoni inimese kõneleb hispaania keelt Põhja-Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Aafrikas ning see on kujunenud USA teiseks, mitteametlikuks keeleks.

Kohalikud variandid

Nagu enamike kõige laialdasemalt kõneldavate keelte puhul, on ka hispaania keelel välja kujunenud mitmed kohalikud variandid. Nendeks on põhiliselt Euroopa hispaania keel ja Mehhiko, Tšiili, Argentiina jt riikide Ladina-Ameerika hispaania keel.

Väljend „Ladina-Ameerika hispaania keel“ võib olla pisut eksitav, sest Ladina-Ameerika piirkondade jaoks pole ametlikku hispaania keelt - st Kuuba hispaania keel erineb vähesel määral Mehhiko või Argentiina omast.

Parim viis täielikult mõistetava hispaaniakeelse tõlke loomiseks Ladina-Ameerikale on kasutada mitut tõlkijat, kellest igaüks on pärit erinevast piirkonnast, nii et üks tõlgib ja teine teeb korrektuuri. Omavahel jõuavad nad kokkuleppele Teie sihtgrupi jaoks kõige enam kasutatava terminoloogia osas.

Meie hispaania keele tõlkijate meeskond tagab, et meie hispaania keele tõlketeenused oleksid täpsed.

Kohese hinnapakkumuse saamiseks saatke meile e-kiri aadressile info@abacustranslators.com.

Tagasi tõlkekeelte juurde
Background