background
Call us! Helista nüüd!
(+372) 5396 7772

Pakkumuse nõudmine

Nimi:

E-post:

Telefon:

Lähtekeel:


Sihtkeel:

Lisa fail:

Lisainfo:

Rootsi keele tõlketeenused

Rootsi keel on põhjagermaani keel, mida kõneleb umbes 10 miljonit inimest, kes elavad valdavalt Rootsis ja Soome osades ning seda eriti rannikualadel ja Ahvenamaal. Tava rootsi keel, mida kasutab enamik rootslasi, on rahvuskeel, mis 19. sajandil arenes välja Kesk-Rootsi dialektidest ning mis oli 20. sajandi alguseks välja kujunenud. Kuigi erilaadsed regionaalsed variandid, mis pärinevad vanematest maapiirkondade dialektidest, on veel tänapäeval alles, on suuline ja kirjalik keel ühtne ja standardiseeritud.

Rootsis on konstitutsionaalne monarhia valitsuse parlamentaarse demokraatiaga ning kõrgelt arenenud majandusega. See on pidevalt kõrgel kohal The Economisti demokraatiaindeksis ja Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni inimarengu indeksis. Rootsi on olnud Euroopa Liidu liige alates 1. jaanuarist 1995. aastal ning on OECD liige.

Rootsil on ekspordile suunatud segamajandus, mida iseloomustavad nüüdisaegne jaotusvõrk, suurepärased sise- ja välissuhted ning oskuslik tööjõud, mis tagavad, et rootsi keele tõlketeenused on ülemaailmse ettevõtluse väärtuslikuks suhtlusvahendiks.

Kohese hinnapakkumuse saamiseks saatke meile e-kiri aadressile info@abacustranslators.com.

Tagasi tõlkekeelte juurde
Background